MAALESEF SKORA YANSITAMADIK

28.01.2019

Kulübümüz Teknik Direktörü Veyis KANBER Futbol şansının yanımızda olmadığı Manisaspor müsabakasına ilişkin açıklamalarda bulunmuştır.

 

VEYİS KANBER :

90 dakika boyunca çok üstün oynadığımız maçı büyük bir talihsizlik yaşayarak kaybetmiş bulunuyoruz. İlk defa kalemize müsabakanın 73.dakikasında gelen rakibimiz bu dakikada golü buldu. Yine uzatmalarda beraberliği ararken 2.golü kontrataktan ağlarımızda gördük ve mağlup olduk. Müsabakanın ikinci devresi baskı kurduğumuz anlarda başlayan yağmur ve rüzgar her iki takımın futbol oynamasını engellerken, sahada rakip ile birlikte hava şartları ile de mücadele eder olduk. Buna rağmen bir çok gol pozisyonunu oyuncularım değerlendiremediler. Rakibimizi bulunduğu durumdan dolayı asla küçümsemeden 90 dakika boyunca golü aradık fakat bizim için şanssız beceriksiz ve talihsiz bir gün oldu.

Çok fazla futbolda karşılaşılmadık bir müsabaka oldu ve bu müsabakayı unutacak ve bu maçı mutlaka telafi edeceiz. Biz her maçı kazanacak güçte bir takımız, daha büyük gayretle Sakaryaspor müsabakasına hazırlanacağız ve yolumuza devam edeceğiz.